Aktualności

blog-detailsDziękujemy za obecność na Konferencji Legal Building Rzeszów – 12 października 2017r.

Konferencja Legal Building w Rzeszowie już się zakończyła. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konferencji Legal Building, która odbyła się 12 października 2017 w Rzeszowie w G2A Arena. Doceniamy Państwa obecność, aktywny udział, pytania i energię, które przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.


Pragniemy serdecznie podziękować naszym prelegentom:  Michał DRAB, Hugues THIBAUT, Charles-Eric CLESSE, Joanna TORBE, Mathieu BOMETON, Michael BOULANGER, Łukasz GAWROŃSKI, Piotr SZEJA and Christoph NAPIORKOWSKI, którzy wspólnie pracowali nad lepszym zrozumieniem kwestii takich jak: najnowsze reguły oddelegowania pracowników do różnych krajów Europy, kary w przypadku odstąpienia zasad delegowania i praca tymczasowa w Niemczech i in.. Konferencja ta pozwoliła lepiej poznać temat legalności, a także wzmocniła współpracę pomiędzy europejskimi firmami.


Chcielibyśmy również podziękować naszym sponsorom i wystawcom Orimat, Hilti, RARR, VCA Polska, CustomZole, Proof-Tech, Meritum Ubezpieczenia. Specjalne podziękowania dla zespołu KomFort BASE, który koordynował organizację tego wydarzenia razem z nami.

Wyrazy wdzięczności dla naszych partnerów medialnych 4budowlani, Nowiny 24, Biznesistyl, GADA, Radio Wawa, Radio Rzeszów, którzy pomogli nam w promocji Konferencji w Rzeszowie.

Doceniamy Państwa pozytywne nastawienie, doceniamy jakość prezentacji naszych Prelegentów oraz cieszymy się z uczestnictwa na Konferencji ciekawych wystawców. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie pytania zadawane podczas Konferencji, aby poprawić nasze przyszłe szkolenia i sprostać Państwa oczekiwaniom.


Nasze następne wydarzenie odbędzie się w styczniu 2018 roku. Planujemy rozmawiać o dalszych zmianach w temacie oddelegowania pracowników Unii Europejskiej.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania strony Legal Building dotyczącej miejsca, daty i formy następnej Konferencji.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Konferencji poniżej, a także do odwiedzenia naszej strony na Facebook’u i LinkedIn. Film z Konferencji w Rzeszowie wkrótce pojawi się na naszych mediach społecznościowych.

Jeszcze raz dziękujemy i czekamy na Państwa na następnej Konferencji.