RM Boulanger

RM Boulanger  to francuski przedstawiciel podatkowy w zakresie podatku VAT oraz świadczenia usług na rynku francuskim, jak i również działalność reprezentowania pracowników delegowanych na terytorium Francji.

 

RM Boulanger jest przedstawicielem firm zagranicznych przed urzędami skarbowymi, społecznymi oraz celnymi od 1981. RM Boulanger  proponuje swoim klientom przejęcie wszystkich lub części obowiązków wynikających z prowadzonych przez nich działań na terytorium Francji. Kieruje on swoje usługi do 28 krajów Unii Europejskiej.

Michael Boulanger 

Dyrektor firmy RM Boulanger, M. Boulanger wspiera klientów francuskich i zagranicznych firm w stosowaniu przepisów dotyczących międzynarodowego opodatkowania, w szczególności rozliczenia VAT, ale także w zabezpieczaniu ich transakcji handlowych pod względem skarbowym oraz celnym.

 

Mathieu Bometon

Business Developer w firmie RM Boulanger, M. Bometon zajmuje się rozwojem sieci partnerskiej firmy, ale również prowadzeniem szkoleń, warsztatów oraz spotkań informacyjnych na temat wewnątrzwspólnotowego podatku VAT oraz oddelegowania pracowników zagranicznych do Francji.


Podczas Konferencji, która odbędzie się w Rzeszowie Pan M. Boulanger i M. Bometon przedstawią Państwu prezentację dotyczącą przeświadczeń dotyczących podatku VAT oraz tematykę świadczenia usług na rynku francuskim.

Unsere Experten