Zostań Sponsorem Konferencji Legal Building

 

Dowiedz się jak zostać Sponsorem Legal Building

 

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w naszych prestiżowych Konferencjach Legal Building.

 

Zmiany w przepisach budowlanych, które zachodzą coraz częściej skłoniły nas do organizacji specjalistycznych Konferencji.

Organizowane przez nas Konferencje to doskonała okazja do zaprezentowania oferty firm, budowania relacji z partnerami, kreowania zaufania do marki i jej rozpoznawalności, czy potwierdzania swoich kompetencji i profesjonalizmu.

Jako sponsor otrzymacie prawo do publicznego posługiwania się tym tytułem i wykorzystywania tego faktu podczas promocji własnych produktów.

 

Legal Building przeprowadzi promocję Sponsora – logo i informacje o Państwa firmie znajdą się w reklamach kierowanych do mediów jak i w ramach kampanii reklamowych. Przedstawiciele Państwa firmy będą mogli brać udział w Konferencji i prezentować Państwa usługi i produkty oraz rozdawać ulotki promocyjne w miejscu do tego wyznaczonym.  

 

Państwa logo znajdzie się na stronie internetowej www.legalbuilding.eu pod hasłem Konferencji i w gronie sponsorów. Legal Building daje Państwu także możliwość wykorzystania materiałów z Konferencji w celach PR.

 

Wierzymy, że korzyści, które możemy osiągnąć we wzajemnej współpracy będą satysfakcjonujące dla obu stron. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla poszczególnych grup sponsorskich: KATALOG

 

Zapraszamy do współpracy

 

Listę nadchodzących Konferencji znajdą Państwo tutaj.
Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w naszych Konferencjach w charakterze sponsora  prosimy o kontakt : contact@legalbuilding.eu z dopiskiem “sponsor”.Unsere Experten