Dokumenty Niemcy

do legalnego delegowania pracowników

Komplet dokumentów administracyjnych wymaganych do legalnego delegowania pracowników do Niemiec.

Nasz zachodni sąsiad to jeden z największych odbiorców polskich towarów i usług w całej UE. Nie inaczej jest także z usługami budowlanymi. Niemieckie firmy często sięgają po wykonawców z Polski ceniąc sobie ich profesjonalizm, terminowość i doświadczenie.

Możliwość realizacji inwestycji budowlanej na terenie Niemiec wiąże się jednak z szeregiem prawnych i urzędowych formalności, o które zadbać musi polski przedsiębiorca.

Sprawdź, które formalności możemy załatwić za Ciebie!

Wybierz typ dokumentu lub usługi, która Cię interesuje i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.