Dokumenty Szwecja

do legalnego delegowania pracowników

Wymagane dokumenty do legalnego delegowania pracowników do Szwecji.

W ciągu ostatnich lat polscy przedsiębiorcy coraz chętniej podejmują się zleceń dla szwedzkich kontrahentów i delegują swój personel do tego kraju. Delegowanie pracowników dotyka przede wszystkim branży budowlanej, w tym takich sektorów jak energetyka, spawalnictwo, przemysł.


Pomimo, że regulacje szwedzkiego rynku w podlegają w większości znanym, unijnym regulacjom to należy koniecznie pamiętać o spełnieniu paru specyficznych wymagań ustawodawstwa tego kraju.

Warto pamiętać o tych formalnościach od samego początku!

Skontaktuj się z nami i odbierz wycenę. 

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci