Construbadge

Construbadge – identyfikator pracownika budowlanego.

Construbadge to dokument identyfikujący pracowników na budowach w Belgii. Niektórzy klienci zagraniczni wymagają tych dokumentów od firm polskich. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo pismo z instytucji Fbz-fse Constructiv zawierające kod dostępu umożliwiający rejestrację w aplikacji FSE [Fonds de securite d’existence – Fundusz zabezpieczenia bytu] celem wystawienia pracownikom dokumentów Construbadge.

Aby otrzymać Construbadge należy uiścić odpowiednią opłatę administracyjną.

Potrzebujesz Construbadge?

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy identyfikatory dla Twoich pracowników.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci