Wiza Vander Elst

delegowanie cudzoziemców do Niemiec

Zatrudniacie Państwo pracowników spoza Unii Europejskiej i chcielibyście oddelegować ich do Niemiec ?

Jak wygląda procedura delegowania takiego pracownika do Niemiec?

Każdy pracownik, który nie jest  obywatelem państwa członkowskiego UE, powinien  postarać się o specjalny dokument, który pozwoli mu legalnie pracować i przebywać w Niemczech.

Oprócz uzyskania specjalnej wizy, delegowany cudzoziemiec będzie oczywiście podlegał obowiązkom zgłoszeniowym i obowiązkom w zakresie prawa pracy obowiązującego w Niemczech, które delegujący Pracodawca powinien znać i wypełnić.

Jeżeli nie wiecie Państwo jak uzyskać Wizę Wander Elst zespół Legal Building pozostaje do Państwa dyspozycji!  Przygotujemy dla Państwa odpowiednio wypełnione wnioski w języku niemieckim wraz ze stosowną dokumentacją.

Warunkiem starania się o taką wizę dla pracownika spoza UE jest legalne zatrudnienie na terenie Polski.

Oprócz wymaganych dokumentów Ambasada Niemiec może żądać w każdym indywidualnym przypadku wyjaśnień bądź przedłożenia dodatkowych informacji.

Nie trać swojego czasu na skomplikowane formalności. Zgłoś się do nas już dzisiaj. Kliknij odbierz wycenę, aby legalnie delegować cudzoziemców do Niemiec oraz uniknąć kar finansowych.

Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci