Zezwolenie na pobyt czasowy

Zezwolenie na pobyt czasowy udzielane jest cudzoziemcowi,  gdy celem jego pobytu na terenie Polski  jest wykonywanie pracy u polskiego pracodawcy. 

Z uwagi na okoliczności np. wykonywanie pracy czy też prowadzenie własnej działalności, w Polsce wyróżnia się kilka rodzajów zezwoleń dla cudzoziemców:

 1. Zezwolenie na pobyt czasowy i pracę
  Pracuj i przebywaj w Polsce, przemieszczaj się swobodnie przez granicę!
 2. Zezwolenie na pobyt czasowy w celu wykonywania pracy w zawodzie wymagającym szczególnie wysokich kwalifikacji
  Wymagane gdy Twoja praca wymaga szczególnie wysokich kwalifikacji.
 3. Zezwolenie na pobyt czasowy w celu wykonywania pracy przez cudzoziemca delegowanego przez pracodawcę zagranicznego na terytorium RP
  Twój pracodawca deleguje Cię do pracy na terytorium RP? Wesprzemy Cię w procedurze legalizacji pobytu.
 4. Zezwolenie na pobyt czasowy ze względu na pracę sezonową
  Chcesz zalegalizować pobyt w Polsce pracując sezonowo? Nie czekaj, skontaktuj się z nami.

Nie wiesz jakie zezwolenie jest dla Ciebie właściwe ?

Nie zwlekaj! Skorzystaj z pomocy fachowców – wypełnij nasz formularz i  kliknij odbierz wycenę.

 

 

 

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci