Usługi

Usługi administracyjne i prawne dla przedsiębiorców

W Legal Building pomagamy i doradzamy w zakresie delegowania pracowników oraz eksportu usług w Europie. Oferujemy naszym Klientom ekspercką wiedzę i doświadczenie, by mogli bezpiecznie i legalnie rozwijać swój biznes poza granicami Polski. Współpracujemy w tym zakresie z ekspertami w całej Unii Europejskiej.

Świadczymy kompleksowe usługi, w tym:

– audyt oddelegowania od A do Z

– zgłaszanie personelu do odpowiednich instytucji za granicą

– weryfikacja stawek oddelegowanego personelu

– uzyskanie pozwoleń na wykonywanie prac transgranicznych dla firmy

– doradztwo w kwestiach podatkowych

– doradztwo w zakresie prawa oddelegowania UE

– wsparcie w kontrolach ze strony urzędów zagranicznych

– broszury informacyjne nt. legalnego oddelegowania

– wykaz formalności zw. z eksportem usług

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.