Dokumenty Luksemburg

do legalnego delegowania pracowników

Wymagane dokumenty administracyjne do legalnego delegowania pracowników na budowie w Luksemburgu.

 

Luksemburski rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. Szybki wzrost potrzeb mieszkaniowych generowany jest m. in. przez napływ specjalistów z różnych dziedzin, których do Luksemburga przyciągają bardzo wysokie płace. Stwarza to doskonałą okazję pod liczne inwestycje budowlane.

Realizacja prac budowlanych przez polską firmę na terenie Wielkiego Księstwa Luksemburga wymaga jednak spełniania szeregu warunków i uzyskania odpowiednich pozwoleń.

Luksemburg jest krajem, w którym obowiązują trzy języki urzędowe:

  • luksemburski
  • francuski
  • niemiecki

 

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów w przygotowaniu całej dokumentacji. Wybierz typ dokumentu, który Cię interesuje i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.