Dokumenty Francja

do legalnego delegowania pracowników

Niezbędne dokumenty administracyjne do legalnego delegowania pracowników na budowie we Francji.

Francja znajduje się na trzecim miejscu zaraz za Niemcami oraz Belgią jeśli chodzi o korzystanie z usług  zagranicznych podwykonawców.

Ustawodawstwo francuskie ściśle definiuje kwestię wykonywania prac przez zagraniczne firmy we Francji jak i kwestię delegowania pracowników na teren tego kraju. W razie braku przestrzegania formalności przez francuskiego kontrahenta bądź firmę zagraniczną, podmiotom tym grożą wysokie kary finansowe.

Dlatego tak bardzo ważne jest przestrzeganie legalności w razie wykonywania usług we Francji.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów w przygotowaniu całej dokumentacji.

Wybierz typ dokumentu, który Cię interesuje i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.