Dokumenty Holandia

do legalnego delegowania pracowników

Niezbędne dokumenty administracyjne do legalnego delegowania pracowników do Holandii.

 

Królestwo Niderlandów to coraz częstszy kierunek realizacji prac budowlanych przez zagranicznych podwykonawców, w tym polskich. 

Najwięcej zmian dotyczących delegowania pracowników do Holandii ustawodawstwo holenderskie implementowało z początkiem 2018r. 

Są to zmiany dotyczące minimalnego wynagrodzenia, warunków pracy jak i uzyskania pozwoleń dla określonych pracowników. 

Władze holenderskie restrykcyjnie kontrolują przestrzeganie przepisów dotyczących delegowania i warunków płacowych. 

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów w przygotowaniu całej dokumentacji.

Wybierz typ dokumentu, który Cię interesuje i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.