Dokumenty Belgia

do legalnego delegowania pracowników

Wymagane dokumenty do legalnego delegowania pracowników na budowie w Belgii.

 

Zainteresowanie polskimi firmami budowlanymi jest w Belgii na stałym, wysokim poziomie. Zleceniodawców z tego rejonu zachęcają nie tylko atrakcyjne ceny, ale też wysoka jakość usług i pracowitość.

Dzięki dobrej renomie polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na ciekawe zlecenia i inwestycje budowlane. Choć regulacje belgijskiego rynku w podlegają w większości znanym, unijnym regulacjom to należy koniecznie pamiętać o spełnieniu paru specyficznych wymagań belgijskiego systemu.

Warto pamiętać o tych wymogach od samego początku!

Wybierz typ dokumentu lub usługi, która Cię interesuje i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.