Problem na budowie

W związku z realizacją kontraktu w Belgii nierzadko dochodzi do sporów z samym kontrahentem zagranicznym. Nietypowe sytuacje na budowie, opóźnienia bądź niezrozumienie wywołać mogą poważne konsekwencje dla sprawnej realizacji prac

Legal Building posiada koordynatorów technicznych, którzy mają doświadczenie w wspieraniu polskich podwykonawców na miejscu.

Koordynatorzy Legal Building mogą zapewnić nie tylko tłumaczenie ustne w kontakcie z kontrahentem Partnerem, ale także tłumaczenie krótkich dokumentów na budowie wymagających wyjaśnienia.

Masz konflikt  ze swoim belgijskim kontrahentem?

 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pomoc.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci