Dokumenty Szwajcaria

do legalnego delegowania pracowników

Niezbędne dokumenty administracyjne do legalnego delegowania pracowników do Szwajcarii. 

 

Szwajcaria jest jednym z najbardziej skomplikowanych rynków, jeśli chodzi o formalności oddelegowania. 

Różnice w delegowaniu determinują szwajcarskie kantony, które mają bezpośredni wpływ na warunki delegowania pracowników.  Znajomość lokalnych uregulowań prawnych jest tutaj nieodzowna. 

Dlatego tak bardzo ważne jest przestrzeganie legalności w razie wykonywania usług w Szwajcarii.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów w przygotowaniu dokumentacji.

Skontaktuj się z nami i odbierz wycenę.

ODBIERZ WYCENĘ

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.