Rejestracja pracowników na budowie

Checkinatwork

Rejestracja pracowników na budowie tzw. checkinatwork,  jest obowiązkowa dla inwestycji o wartości przekraczającej  500 000 euro i dotyczy zarówno wykonawców belgijskich jak i zagranicznych. Obowiązek ten spoczywa na wykonawcy lub podwykonawcy w zależności od ustaleń między stronami. Państwa pracownicy mogą dokonać dziennej rejestracji samodzielnie pod warunkiem podania określonych danych w systemie.

Potrzebujesz checkinatwork dla swoich pracowników?

Skontaktuj się z nami klikając “odbierz wycenę”.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci