Deklaracja oddelegowania

Zgłoszenie oddelegowania pracownika.

Każdy pracodawca zagraniczny, który zamierza świadczyć swoje usługi na terytorium Francji oraz delegować do pracy tymczasowo jednego lub więcej pracowników przed rozpoczęciem oddelegowania do Francji ma obowiązek przesłania Inspekcji pracy deklarację oddelegowania z podanym miejscem wykonywania usług.

 

Deklaracja ta musi ma zawierać wymagane pozycje z artykułu R.1263-3 et R.1263-4 francuskiego kodeksu pracy.
Od 1 października 2016, pracodawcy prowadzący działalność za granicą, którzy delegują swoich pracowników do Francji muszą zgłaszać deklaracje oddelegowania drogą elektroniczną do ministerstwa pracy.

Wszelkie zmiany dotyczące warunków świadczonych usług lub warunków oddelegowania muszą zostać zgłoszone poprzez nową deklarację.

 

Aby otrzymać deklarację oddelegowania pracowników, skontaktuj się z nami klikając poniżej w “odbierz wycenę”.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci