Audyt legalności oddelegowania

Profesjonalna weryfikacja poprawności oddelegowania pracowników do Luksemburga.

Co musisz wiedzieć o legalnym delegowaniu do Luksemburga?

Nie masz pewności, czy dopełniłeś/dopełniłaś wszystkich formalności, które są wymagane w procesie legalnego oddelegowania? A może dopiero rozważasz takie rozwiązanie i zależy Ci na aktualnych informacjach z rzetelnego źródła? 

 

Audyt Legal Building to specjalna usługa dla firm, stworzona, by usprawnić przedsiębiorcom rozwój biznesu za granicą. Indywidualnie przygotowana analiza zawiera m.in. listę wymaganej dokumentacji, spis obowiązków po stronie pracodawcy oraz informacje na temat zagrożeń, które wynikają z pominięcia niektórych etapów lub błędów.

 

Raport przeprowadzony przez eksperta Legal Building pozwoli Ci:

– podjąć przemyślane decyzje biznesowe

– oszczędzić czas

– uniknąć kar związanych z zaniedbaniem aspektów prawnych i administracyjnych

 

Skontaktuj się z nami, przekaż podstawowe informacje na temat Twojej firmy i prac, które wykonujesz, a nasz specjalista niezwłocznie  zgłosi się  do Ciebie z propozycją terminu indywidualnej konsultacji. Podczas spotkania otrzymasz też specjalną ofertę dalszej współpracy.

 

Koszt audytu ustalany jest indywidualnie na podstawie informacji podanych w zgłoszeniu.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.