Elektroniczne zgłoszenie godzin nadliczbowych

Rozliczenie pracowników w krajach UE podlega ścisłym regulacjom kontrolnym związanym z czasem pracy. Państwo Luksemburskie wymaga od pracodawcy m. in. każdorazowego zgłoszenia godzin nadliczbowych, które pracownik wykonuje w ramach realizacji inwestycji budowlanej poza granicami kraju, w którym zarejestrowane zostało przedsiębiorstwo.

W przypadku przekroczenia standardowego wymiaru pracy obowiązującego na terenie Luksemburga, pracodawca zobowiązany jest do dokonania obowiązkowego zgłoszenia godzin nadliczbowych do Inspekcji Pracy w Luksemburgu.

Jaki jest przeciętny wymiar czasu pracy w tygodniu?

Od kiedy godzinę pracy należy uznać za nadliczbową?

Co należy podać w elektronicznym zgłoszeniu godzin nadliczbowych?

Jak wynagrodzić godziny przepracowane ponad dopuszczalny wymiar czasu pracy?

Znamy odpowiedzi na te pytania.

Kliknij „odbierz wycenę”, aby dowiedzieć się więcej.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez kluczowe etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.