Usługi

Usługi administracyjne i prawne dla przedsiębiorców

W Legal Building pomagamy i doradzamy w zakresie delegowania pracowników w Europie i zatrudniania cudzoziemców. Współpracujemy w tym zakresie z ekspertami w całej Unii Europejskiej. Zajmujemy się dokumentacją w zakresie delegowania pracowników. Obsługujemy między innymi takie kraje jak Belgia, Niemcy, Luksemburg czy Francja. Pomagamy Państwu w zatrudnieniu cudzoziemców w Polsce.

 

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania.

 

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) we współpracy z Partnerami świadczymy również usługi w zakresie przetwarzania danych osobowych w organizacji.

Nasze usługi

Legal Building poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy administracyjne w celu wykonywania prac w Europie. Chcą Państwo otrzymać informacje odnośnie warunków pracy obowiązujących w innych krajach europejskich? Zamierzają Państwo podjąć pracę w innym kraju Unii Europejskiej? Znajomość formalności natury administracyjnej oraz prawnej kraju docelowego będzie Państwu potrzebna. Legal Building jest po to, aby wspierać Państwa działania. Poniżej kwestie, którymi się zajmujemy.

Formalności

Pierwszym etapem jest poinformowanie o wszystkich etapach administracyjnych, które należy podjąć w celu realizowania prac w wybranym przez Państwa kraju.

Dokumenty

Po otrzymaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów administracyjnych lub prawnych przystępujemy do przygotowywania dla Państwa dokumentacji niezbędnej do wykonywania prac i oddelegowania pracowników.

Reprezentacja

Specjaliści LegalBuilding.eu reprezentują Państwa działalność przed urzędami i organami kontrolnymi, które nadzorują czy inwestycja budowlana spełnia wszystkie wymogi formalne obowiązujące w danym kraju.

Eksperci